O NAS

Laboserwis Sp. z o.o. to laboratorium wzorcujące oraz producent certyfikowanych materiałów odniesienia akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji, który spełnia wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018 (Certyfikat akredytacji AP 137) oraz normy PN-EN ISO 17034:2017 (Certyfikat akredytacji RM 004).

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu Klientowi. Nasz wewnętrzny system szkoleń sprawia, że nasi pracownicy ciągle poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Dzięki temu, nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.

Gwarantem bardzo dobrego poziomu merytorycznego świadczonych usług jest zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników. Pracownicy posiadają duże doświadczenie zawodowe, albowiem od wielu lat zajmują się zagadnieniami pomiarów, badań i wzorcowań. Wiedza, kwalifikacje i zaangażowanie zespołu sprawiają, że świadczone przez Laboserwis Sp. z o.o. usługi cechuje fachowość, rzetelność i wiarygodność przy umiarkowanej cenie usług. Wysoki poziom kompetencji personelu jest stale podnoszony poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Judyta Jędryczka
kier. laboratorium

Dominika Malik
kier. ds technicznych

Agnieszka Szapert

Andrzej Besia

POZNAJ NASZE CELE

Główne cele działalności firmy Laboserwis, to:

utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług w zakresie wzorcowania przyrządów pomiarowych i produkcji materiałów odniesienia
utrzymanie silnej pozycji na rynku
spełnianie wysokich wymagań klienta, celem zadowolenia ze świadczonych usług

GWARANTUJEMY

Zespół Laboserwis wkłada wiele wysiłku dla utrzymania wysokiego poziomu metrologicznego poprzez:

– systematyczne obniżanie zdolności pomiarowej CMC,
– udział w porównaniach międzylaboratoryjnych,
– dysponowanie wzorcami pomiarowymi, które zapewniają odniesienie do państwowych wzorców pomiarowych lub wzorców pomiarowych odniesienia utrzymywanych w krajowych lub zagranicznych instytucjach metrologicznych.

Laboratorium bezwzględnie przestrzega realizacji harmonogramów kalibracji własnych wzorców pomiarowych.