WZORCOWANIE

Oferujemy usługi w zakresie wzorcowania i sprawdzania przyrządów do pomiaru przepływu gazu, ciśnienia względnego i ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury, a także mieszalników gazów, analizatorów ogólnego węgla organicznego oraz analizatorów wielogazowych.

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ NAM USŁUGĘ WZORCOWANIA?

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Albowiem pracownicy posiadają duże doświadczenie zawodowe.

Każdego roku audytorzy PCA potwierdzają wysokie kompetencje naszych pracowników do wykonywania wzorcowań. Wiedza, kwalifikacje i zaangażowanie zespołu sprawiają, że świadczone przez Laboserwis Sp. z o.o. usługi cechuje fachowość, rzetelność i wiarygodność przy umiarkowanej cenie usług.

Wysoki poziom kompetencji personelu Laboratorium jest stale podnoszony poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

11 LAT DOŚWIADCZENIA

ZAPEWNIENIE KOMPETENCJI

11-sto letnie doświadczenie we wzorcowaniu przyrządów pomiarowych pozwala w działalności naszego laboratorium łączyć z sukcesem nasze wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne rozwiązania.

Kierownictwo spółki oraz personel laboratorium kładzie bardzo duży nacisk na utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez laboratorium usług. W celu zagwarantowania wysokich kompetencji naszego laboratorium, dostosowaliśmy nasz system zarządzania do wymagań znowelizowanej normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018. 

CO OSIĄGNĘLIŚMY?

NASZE SUKCESY

JAKO PIERWSZE W POLSCE

LABORATORIUM WZORCUJĄCE UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ W ZAKRESIE WZORCOWANIA ANALIZATORÓW OGÓLNEGO WĘGLA ORGANICZNEGO Z DETEKCJĄ PŁOMIENIOWO-JONIZACYJNĄ! 

JAKO PIERWSZE I JEDYNE LABORATORIUM W POLSCE

UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ NA WZORCOWANIE MIESZALNIKÓW GAZÓW!

JAKO PIERWSZE W POLSCE

LABORATORIUM WZORCUJĄCE UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ W ZAKRESIE WZORCOWANIA ANALIZATORÓW WIELOGAZOWYCH DO POMIARU STĘŻEŃ: CO,CO2,NO,SO2,O2! 
W RAMACH ZAKRESU AKREDYTACJI WYKONUJEMY RÓWNIEŻ SPRAWDZENIE EFEKTYWNOŚCI KONWERTERA NO2 W ANALIZATORACH WIELOGAZOWYCH.

Wielkim sukcesem jest otrzymanie akredytacji PCA na wzorcowanie ciśnieniomierzy elektronicznych z zakresie niskich ciśnień (0 ÷ 250) Pa przy osiągnięciu zdolności pomiarowej CMC zaledwie 0,6 Pa! Jesteśmy jedynym akredytowanym laboratorium wzorcującym w Polsce oferującym wzorcowanie w tak niskim zakresie, przy tak małej wartości CMC!

OBIEKTY WZORCOWAŃ

Obiektami naszych wzorcowań są:
BŁONKOWE PRZEPŁYWOMIERZE GAZU
BŁONKOWE PRZEPŁYWOMIERZE GAZU
aspiratory
aspiratory
Analizatory wielogazowe
Analizatory wielogazowe
Elektroniczne mierniki ciśnienia względnego
Elektroniczne mierniki ciśnienia względnego
Analizatory z detekcją płomieniowo-jonizacyjną (FID)
Analizatory z detekcją płomieniowo-jonizacyjną (FID)
Mieszalniki gazów
Mieszalniki gazów
Mierniki ciśnienia atmosferycznego
Mierniki ciśnienia atmosferycznego
Termometry elektryczne
Termometry elektryczne

NOWOŚCI

Co nowego przygotowaliśmy dla Państwa?

Od 16 listopada 2021 posiadamy akredytację na wzorcowanie przypływu w aspiratorach do 750 dm3/h. oraz w przyrządach z modułem przepływomierza również do 750 dm3/h.

W 2019 roku rozszerzyliśmy zakres akredytacji o wzorcowanie analizatorów wielogazowych. W ramach akredytacji świadczymy wzorcowanie gazów NO, SO2, CO, CO2 oraz O2 oraz sprawdzenie efektywności konwertera NO2.

REFERENCJE

LABORATORIUM 1

Mieszanina gazowa była wywzorcowana zgodnie z ustaleniami i została dostarczona terminowo razem z kompletem dokumentów. Firma Laboserwis wywiązała się z zamówienia  z należytą starannością. Przedstawiciele laboratorium wykazali się rzetelnością, fachowością i pomocą przy składaniu zamówienia, jak i  podczas jego realizacji.

LABORATORIUM 2

Usługa zrealizowana została sprawnie i terminowo.

LABORATORIUM 3

Podczas realizacji zlecenia laboratorium Laboserwis wykazało się wysoką wiedzą specjalistyczną , odpowiednim zapleczem technicznym oraz umiejętnością współpracy z wymagającym klientem.