WZORCOWANIE

Oferujemy usługi w zakresie wzorcowania i sprawdzania przyrządów do pomiaru przepływu gazu, ciśnienia względnego i ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury, a także mieszalników gazów, analizatorów ogólnego węgla organicznego oraz analizatorów wielogazowych.

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ NAM USŁUGĘ WZORCOWANIA?

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Albowiem pracownicy posiadają duże doświadczenie zawodowe.

Każdego roku audytorzy PCA potwierdzają wysokie kompetencje naszych pracowników do wykonywania wzorcowań. Wiedza, kwalifikacje i zaangażowanie zespołu sprawiają, że świadczone przez Laboserwis Sp. z o.o. usługi cechuje fachowość, rzetelność i wiarygodność przy umiarkowanej cenie usług.

Wysoki poziom kompetencji personelu Laboratorium jest stale podnoszony poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

14 LAT DOŚWIADCZENIA

ZAPEWNIENIE KOMPETENCJI

14-sto letnie doświadczenie we wzorcowaniu przyrządów pomiarowych pozwala w działalności naszego laboratorium łączyć z sukcesem nasze wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne rozwiązania.

Kierownictwo spółki oraz personel laboratorium kładzie bardzo duży nacisk na utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez laboratorium usług. W celu zagwarantowania wysokich kompetencji naszego laboratorium, dostosowaliśmy nasz system zarządzania do wymagań znowelizowanej normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018. 

CO OSIĄGNĘLIŚMY?

NASZE SUKCESY

JAKO PIERWSZE I JEDYNE W POLSCE

LABORATORIUM WZORCUJĄCE UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ W ZAKRESIE WZORCOWANIA ANALIZATORÓW OGÓLNEGO WĘGLA ORGANICZNEGO Z DETEKCJĄ PŁOMIENIOWO-JONIZACYJNĄ! 

JAKO PIERWSZE I JEDYNE LABORATORIUM W POLSCE

UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ NA WZORCOWANIE MIESZALNIKÓW GAZÓW!

JAKO PIERWSZE W POLSCE

LABORATORIUM WZORCUJĄCE UZYSKALIŚMY AKREDYTACJĘ W ZAKRESIE WZORCOWANIA ANALIZATORÓW WIELOGAZOWYCH DO POMIARU STĘŻEŃ: CO,CO2,NO,NO2,SO2,O2! 
W RAMACH ZAKRESU AKREDYTACJI WYKONUJEMY RÓWNIEŻ SPRAWDZENIE EFEKTYWNOŚCI KONWERTERA NO2 W ANALIZATORACH WIELOGAZOWYCH.

Wielkim sukcesem jest otrzymanie akredytacji PCA na wzorcowanie ciśnieniomierzy elektronicznych z zakresie niskich ciśnień (0 ÷ 250) Pa przy osiągnięciu zdolności pomiarowej CMC zaledwie 0,6 Pa! Jesteśmy jedynym akredytowanym laboratorium wzorcującym w Polsce oferującym wzorcowanie w tak niskim zakresie, przy tak małej wartości CMC!

OBIEKTY WZORCOWAŃ

Obiektami naszych wzorcowań są:
BŁONKOWE PRZEPŁYWOMIERZE GAZU
BŁONKOWE PRZEPŁYWOMIERZE GAZU
aspiratory
aspiratory
Analizatory wielogazowe
Analizatory wielogazowe
Elektroniczne mierniki ciśnienia względnego
Elektroniczne mierniki ciśnienia względnego
Analizatory z detekcją płomieniowo-jonizacyjną (FID)
Analizatory z detekcją płomieniowo-jonizacyjną (FID)
Mieszalniki gazów
Mieszalniki gazów
Mierniki ciśnienia atmosferycznego
Mierniki ciśnienia atmosferycznego
Termometry elektryczne
Termometry elektryczne

NOWOŚCI

Co nowego przygotowaliśmy dla Państwa?

W listopadzie 2021 roku rozszerzyliśmy zakres akredytacji o wzorcowanie przypływu w aspiratorach oraz w przyrządach z modułem przepływomierza do 750 dm3/h.

W 2019 roku rozszerzyliśmy zakres akredytacji o wzorcowanie analizatorów wielogazowych. W ramach akredytacji świadczymy wzorcowanie gazów NO, SO2, CO, CO2 oraz O2 oraz sprawdzenie efektywności konwertera NO2. Od 17 stycznia 2022 roku posiadamy również akredytację na wzorcowanie gazu NO2 w zakresie 0-200 ppm w analizatorach wielogazowych.

REFERENCJE

LABORATORIUM 1

Mieszanina gazowa była wywzorcowana zgodnie z ustaleniami i została dostarczona terminowo razem z kompletem dokumentów. Firma Laboserwis wywiązała się z zamówienia  z należytą starannością. Przedstawiciele laboratorium wykazali się rzetelnością, fachowością i pomocą przy składaniu zamówienia, jak i  podczas jego realizacji.

LABORATORIUM 2

Usługa zrealizowana została sprawnie i terminowo.

LABORATORIUM 3

Podczas realizacji zlecenia laboratorium Laboserwis wykazało się wysoką wiedzą specjalistyczną , odpowiednim zapleczem technicznym oraz umiejętnością współpracy z wymagającym klientem.